Μέλη
1 Αντιεφυσηχαστικός Σύλλογος Τωρινών Ονειροπόλων (Α.Σ.Τ.Ο.) – Γυναικείο Φωνητικό Σύνολο «Αντηχώ»
2 Αριστοτέλειο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Αρναίας Χαλκιδικής
3 Α.Σ.Μ.Α – Ανεξάρτητος Σύνδεσμος Μουσικής Ανάπτυξης
4 Βαρβούτειο Δημοτικό Ωδείο Πτολεμαΐδας
5 Γυναικεία Χορωδία «Πρωτόκλητος»
6 Δήμος Ναυπλίου – Δημοτική Χορωδία Ναυπλίου
7 Δημοτική Χορωδία Κέρκυρας «Δημόδοκος»
8 Δημοτική Χορωδία Σπάτων
9 Mικτή Χορωδία Πνευματικού Κέντρου Δήμου Ι. Π. Μεσολογγίου.
10 Δήμος Λαυρεωτικής – Μικτή Χορωδία Λαυρίου
11 Δημοτικός Πολιτιστικός Οργανισμός Δήμου Περάματος – Δημοτική Χορωδία Περάματος.
12 Δημοτικό Ωδείο Ασπροπύργου
13 Δήμος Παπάγου – Μικτή Χορωδία Δήμου Παπάγου
14 Emporiki Bank – Xορωδία Emporiki Bank
15 Ένωση Φίλων Μουσικής Καλαμάτας «Αρμονία»
16 Ιερά Σύνοδος Εκκλησίας της Ελλάδος – Χορωδία Νέων «Αρμονικές Φωνές»
17 I.X.ΠΑ. Ίδρυμα Αιμίλιου Χουρμούζιου – Μαρίκας Παπαιωάννου
18 Καλλιτεχνικό Εργαστήρι «Μαρσύας» – Χορωδία Καλλιτεχνικού Εργαστηρίου «Μαρσύας»
19 Καλλιτεχνικό Εργαστήρι Μουσικών & Εικαστικών Σπουδών «Ηχόχρωμα» –
Φωνητικό Σύνολο «Σύγχρονη Ωδή»
20 Καλλιτεχνικός Όμιλος Αλεξανδρούπολης.
21 Ι.Α.Α. (Ιερά Αρχιεπισκοπή Αθηνών) – Χορωδία «Ηχοχρωμάτων»
22 Κ.ΣΥ.Μ.Ε. – Κέντρο Σύγχρονης Μουσικής Έρευνας
23 Λαρισαϊκή Χορωδία
24 Λεόντειο Λύκειο Νέας Σμύρνης – Χορωδίες – Νεανική Χορωδία – Χορωδία «Ambitus»
25 Μαθητική Χορωδία & Ορχήστρα Βoρείων Προαστίων.
Παιδική Χορωδία, Ορχήστρα
26 Μικτή Εκκλησιαστική Χορωδία Αθηνών
27 Μικτή Χορωδία Δήμου Νέσσωνος
28 Mικτή Χορωδία Ναυπάκτου
29 Mικτή Χορωδία «Νίκος Αστρινίδης» – Μικτή Χορωδία
30 Μουσική Εταιρία Χαλκίδας.
Ανδρική, Μικτή, Βυζαντινή Χορωδία
31 Μουσική Θρακιώτικη Παρέα Νέας Πέλλας.
32 Χορωδία ΔΕΗ Α.Ε. – ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε.
33 Μουσικός Σύλλογος Ερμιόνης Αργολίδας
34 Μουσικός Σύλλογος Λάρισας.
35 Μουσικός Σύλλογος «Ορφέας» Αγρινίου
36 Όμιλος «Ορφέας Σερρών»
37 Όμιλος Φίλων του Ελληνικού Ωδείου «Δημήτρης Συνούρης» – Γυναικείο Φωνητικό Σύνολο Πάτρας
38 OTE A.E – Χορωδία ΟΤΕ Αθηνών
39 Παγχιακός Όμιλος Μουσικής Παιδείας «Η Αρμονία».
40 Παραδοσιακή Χορωδία «Ιωνία Αηδών».
41 Πατραϊκή Μαντολινάτα και Μικτή Χορωδία – Προπαιδική, Παιδική, Μικτή Χορωδία, Ορχήστρα, Σχολή Μαντολίνου & Κιθάρας
42 Πειραματική Χορωδία Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Ροδίων.
43 Πειραϊκή Αρμονία
44 ΚΕ.ΠΑ.Π. Πνευματικό Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Κορινθίων – Γυναικείο Φωνητικό Σύνολο «Opus Femina»
45 Πνευματική Εστία Δήμου Βούλας
46 Πνευματικό Κέντρο Αλιβερίου  «Ο Άγιος Γεώργιος».
47 Πνευματικό Κέντρο Γ.Χ. Λεμός Οινουσσών Χίου.
48 Πολιτιστικός Πνευματικός Σύλλογος «Κοραής»
49 Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Γλυκών Νερών Αττικής.
50 Πολιτιστικός Οργανισμός Δήμου Τρικκαίων – Μικτή Δημοτική Χορωδία Τρικάλων – Χορωδία «Αρμονικές Φωνές»
51 Πολιτιστικό Σωματείο Σύγχρονη Έκφραση – Χορωδία «Σύγχρονη Έκφραση»
52 Πολυμνία
53 Πολυφωνική Χορωδία Δήμου Βόλου.
54 Πολυφωνική Χορωδία Πάτρας
55 Στέγη Γραμμάτων και Καλών Τεχνών Δήμου Ξάνθης.
56 Χορωδίες – Ορχήστρες Σύγχρονου Ωδείου Λάρισας
57 Σύλλογος Μουσική και Πολιτιστική Δημιουργία «Ηδύλη» – Μικτή Χορωδία Συλλόγου Μουσικής και Πολιτιστικής Δημιουργίας «Ηδύλη» – Μικτή Χορωδία
58 Μικτή Χορωδία Συλλόγου Υπαλλήλων Τραπέζης της Ελλάδος
59 Σύλλογος Φίλων Μουσικής Σαμοθράκης «Αρμονίας Γέννεσις» – Παιδική Χορωδία Σαμοθράκης
60 Σύλλογος Χορωδιακής Ελληνικής Παραδοσιακής Μουσικής ΥΠΠΟ
61 Φωνητικό Σύνολο «Διαφωνία» – Μικτή Χορωδία
62 Φιλαρμονική Δήμου Αλεξάνδρειας – Χορωδιακό Κέντρο Δήμου Αλεξάνδρειας.
63 Χορωδία Αγίας Τριάδος Θεσσαλονίκης.
64 Χορωδία Αγίου Βασιλείου Πειραιώς
65 Χορωδία Αγίου Γεωργίου Καρύτση «Θεμιστοκλής Πολυκράτης»
66 Χορωδία Αλιβερίου (Πολυφωνική Εύβοιας).
67 Χορωδία Δημοτικού Ωδείου Λάρισας
68 Χορωδία Δήμου Κερκυραίων.
69 Χορωδία Εκπαιδευτικών Νομού Μαγνησίας (Βόλος).
70 Χορωδία Επιστημόνων Φιλοθέης
71 Χορωδία Επτανησίων Πάτρας
72 Χορωδία Ζακύνθου «Η Φανερωμένη».
73 Χορωδίες Ι. Ν. Αγίων Κυρίλλου και Μεθοδίου.
74 Χορωδία Νίκαιας – Ανδρική, Μικτή Χορωδία
75 Χορωδία Κηφισιάς 1937
76 Χορωδία Κορίνθου
77 Χορωδία Πρέβεζας «Αρμονία»
78 Χορωδία Τρίπολης
79 Χορωδία Χίου
80 Ωδείο KODALY – Χορωδίες Ωδείου ΚΟDALY
81 Παιδική και Νεανική Βυζαντινή Xορωδία του Δήμου Πανοράματος Θεσσαλονίκης
82 Χορωδία Ι.Ν. Αγίου Ευθυμίου Κερατσινίου «Επτάχορδη Λύρα»
83 Αθηναϊκό Χορωδιακό Σύνολο «Athens Choir Ensemble»
84 Χορωδία Καλλιτεχνικoύ Συλλόγου Νέας Μάκρης
85 Νεανικό Πολυφωνικό Σύνολο Δημοτικού Ωδείου Καρδίτσας
86 Παραδοσιακή Χορωδία «Αθανάσιος Χριστόπουλος»
87 Μουσικός Όμιλος Σπάρτης
88 Χορωδία «Ορφέας» Τρίπολης – Μουσικό Ορχηστρικό Σύνολο «Εν Χορδαίς Ορφέα» – Μικτή, Εκκλησιαστική, Νεανική, Παιδική Χορωδία, Ορχηστρικό Σύνολο
89 Βυζαντινή – Παραδοσιακή Χορωδία «Θεόδωρος Φωκαεύς»
90 Ερασιτεχνική Χορωδία Γλυφάδας.
91 Φιλαρμονική Δήμου Βύρωνα – Μικτή Χορωδία Δήμου Βύρωνα
92 Πνευματικό Κέντρο Δήμου Αγ. Παρασκευής
93 Mικτή Χορωδία Πύργου
94 Στέκι Μελέτης- Μόρφωσης-Πολιτισμού για παιδιά, Χορωδία «Ευμέλεια» Τζίνας Φωτεινοπούλου
95 Μικτή Χορωδία Δ.Ηρακλείου Κρήτης
96 Πολιτιστικός σύλλογος φίλων του ωδείου Αριστοτέλης της Νάουσας Ημαθίας
97 Εργαστήρι Ψαλτικής -Βυζαντινός Χορός
98 Δημοτική Χορωδία Αγίου Αθανασίου Λεμεσού
99 Χορωδία του Πανεπιστημίου Πατρών
100 Δημοτική Χορωδία Παπάγου – Χολαργού
101 Μουσικές Δημιουργίες ΑΜΚΕ
102 Ενορία Αγίας Τριάδος Κρυονερίου Κορινθίας
103 Σύλλογος Κεφαλλήνων & Ιθακησίων Αιγιαλείας & Καλαβρύτων «ο Άγιος Γεράσιμος»
104 Χορωδία Λέσχης Φιλόμουσων Λάρισας
105 Χορωδία Συλλόγου Γυναικών Θρακομακεδόνων
106 Μαργαρίτα Παπαδημητρίου, Διευθύντρια Φωνητικού Συνόλου Voice Box
107 Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος (Σ.Ο.Ν.Ε.)
108 Μαρία Μιχαλοπούλου Καλλιτεχνήματα
109 Χορωδία «Φιλαρμονία»